Kombi T4

Shitet nga: florim 28 Tet 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 680 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin t4 2.4 osht me defekt po rregullohet qmimi idiskutushum
viber +3864917-17-50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim