Kombi per pun te ndryshme

Shitet nga: Ahmet Tahiri 11 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Qmimin me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim