Kran

Shitet nga: Xhafer 10 Tet 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet krani Hiab ne gjendje te rregullt pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim