Kranin mercedes 1987

Shitet nga: ilmi 23 Dhj 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kranin mercedes viti i prodhimit 1987 i qlajmruar denim nuk ka ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim