LT 2.5 Tdi viti 2001 pa dogan

Shitet nga: Ilir 24 Dhj 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Lt 2.5 tdi viti 2001 ne gjendje shum te mir i ardhur nga suedia
Pa dogan per me teper nr kontaktues
+38649199348 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim