Lift

Shitet nga: sheqir 17 Gsh 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte shum i mir i ardhur nga zvicrra per me shum informata kontaktoni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim