Lugë Ngarkuese, Libeherr 551

Shitet nga: Xxxxx 02 Dhj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Luge Ngarkuese, ne gjendje shumë të mirë teknike.
Shitet per arsye sepse nuk eshte adekuate per veprimtarinë tonë.

Ju mirêpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim