Lugë ngarkuese Libherr 551

Shitet nga: Xxxxxx 07 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet, nderrohet.
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim