MAN kiper 8.136

Shitet nga: valon 12 Sht 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shess man 8.136ne gjendje te mir pune i qlajmruar kiper me bllokada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim