Me marveshje

Shitet nga: Erxhan 27 Jan 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Hibibin (ramp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim