Mercedes 1413 kiper 2 aks

Shitet nga: amiri 08 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
merceses kiper ne gjedje shum tmir i ardhur nga italija nuk ka punu ne kosv
me dogan
gumat e reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim