Mercedes 407 dupull kabin kiper

Shitet nga: Mercedes 28 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes benz 407 viti i prodhimit. 1985 i rujtun kiper. I qlajmeruar. Pa denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim