Kamion Mercedes 16-22 4x4

Shitet nga: Nexhat 14 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-22
Shes Kamionin mercedes 16-22 ne gjendje te mir teknike i qlajmrum nuk ka denim 4x4 me bllokada i funksionon qdo gjë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim