U shitt flm.merrjep

Shitet nga: privat 22 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-22
Shes kamion mercedes 16.22 ne gjendje shum te mir teknike po ashtu bej edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim