Mercedes 26 28

Shitet nga: jetish 20 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-28
Shes mercedes 26 28 n gjendje shum te mir nëse jeni të interesun kontaktoni ne kta numra të tel 044330664. VIBER 049330664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim