Mercedes Vito

Shitet nga: Hilmi 03 Pri 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Mercedes Vito
Viti 2006
Modi i Gat 111
CDI 6 Shpejtesi
Ne gjendje Perfekte Me Guma treja
Me Diska e Gurthne me Krejt treja
Ka Liber Servisimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim