Mercedes Sprinter

Shitet nga: Audi 15 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Blej mercedesa Sprintera per pjes ose gjendje pune veten dergoni ofertat ne viber qmimi foto
viber 049888028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim