Mercedes sprinter 313

Shitet nga: Kenan 14 Shk 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 2003
27000km te kaluara
I doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim