Mrcedes 312

Shitet nga: Misar 13 Nën 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion mrcedes 312 dizel sa po i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim