Ne shitje kamioni Lt-55

Shitet nga: kamion 07 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni esht ne gjendje te mir regjistrim ka deri ne mujn shtator viti i prodhimit - 1992 diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim