OPEL vivaro kombi

Shitet nga: fatmir 23 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
40 000 km
Disel 2.0
Viti 2014
i Ruajtur xhindet ne zvicer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim