Peugeot 2.8 HDI

Shitet nga: ali uka 02 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendeje te rregullt gjethqka esht reqistrimi ipar ne Kosov esh i ardh nga svicrra Rqesitrim 1 vit qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim