Pjes per kran

Shitet nga: Xhafer 12 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shtojcë për kran me sajlle
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim