Prekolica per bartjen e automjeteve

Shitet nga: Berat 07 Qer 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes prekolice per bartjen e automjeteve e firmes vestfalia me 2 par rrota kiper inf 045-278-388 dhe 049-843-771 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim