Renault Master T33 2.5 d

Shitet nga: Bekim 27 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet I sapoardhur nga holanda viti 1999 I doganuar.Ju mirepresim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim