Renault Master

Shitet nga: Agimi 03 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes Renault Master
v.p. 2008
2.5 dCi
km 155000 te garantuara
i sapo ardhur nga Belgjika
pa dogane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim