Rimorkio dhe ngarkues(pirunjer)

Shitet nga: Besim 03 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio per veture me dimensione 160x110x40 cm dhe ngarkuesit. Çmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim