Rimorkio me dy akse 25-30 ton

Shitet nga: Rrahim Mehmeti 20 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Alumin shum e rujtne e ardhur nga Gjermanija
Mund te kontaktoni ne 044 854 441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim