Rimorkio per traktor. Me marrveshje

Shitet nga: Mehdi Brahimi 20 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio per traktor prodhim I beogradit.
Qmimii i volitshemm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim