Rimorkjo

Shitet nga: Adhurim 22 Dhj 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pesha e lejume 2.8t 2 akse esht ne gjentje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim