SKIP EMEF

Shitet nga: PomShesin 06 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES SKIP NE GJENDJE MIER PUNE EMEF NDRRIMI I MUNSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim