Scania 420

Shitet nga: halit 27 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ne gjendje te mir pune. per me shum na telefononi..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim