Shes Rimokjo e kerrit

Shitet nga: Afrim 06 Gsh 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimokjo o viti 99 1300kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim