Shes kamion me kran 1114

Shitet nga: meti 21 Nën 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin me kran viti 1987 ne gjendje te rregullt 1114 i qlajmrum Krani osht holandez. Boj ndrrim edhe me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim