Shess Skipin EMEF

Shitet nga: Skipiii 17 Dhj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shess skipin EmeF ne gjendje mier Pune NDRRIMI i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim