Shitet kamioni MAN 8-150

Shitet nga: Vedat 24 Tet 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Man 8-150 kamioni eshte ne gjendje te rregull viti i prodhimit 1990 dhe ka regjistrim deri me 10.12.2015.Kamioni gjendet ne Mitrovice te tunelli.

Nr.Kontaktues 049-406-991 044-406-991
Mund te konatkoni edhe ne viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim