Shitet urgjent

Shitet nga: Nexhi 12 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mjeti transportus,per gjdo info ne tel,apo viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim