Sprinter 413 CDI

Shitet nga: sprinter 23 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz Sprinter 413 CDI i vitit 2001, 336980 km, ne gjendje te rregullt, I dogaunar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim