Sprinter cdi -02

Shitet nga: betim 12 Gsh 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedes sprinter cdi viti 2002 posedon klim centrall regjistrim deri ne muajin e 12 ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim