U shit

Shitet nga: Anuar 19 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni mercedes atego ne gjendje te mir per pun me tabela kosoves regjistrim deri 11 muj sanduqar gjatsia 6.20 me 2.5 me gumq 19.5/ 70/265 50% mira gumat me cerat osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim