VW 7JO kombi pikap

Shitet nga: Rrahim Mehmeti 20 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW 7JO i ardhur nga Gjermanija
1.9 Dizell
Klim
Shum i rujtun
Viti 2005
Mund te kontaktoni ne 044 854 441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim