VW LT 35

Shitet nga: Arton Çitaku 12 Gsh 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi VW lt 35 I doganum ne gjene te rregullt per qmim munum me fol
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim