VW T5 me rimorkjo

Shitet nga: Enver Fejza 07 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi T5 me rimorkjo osht shum i ruajtur eshte i posa ardhur nga gjermanija motorin e ka 1.9 TD(I) me i tkuqe per meshum informata kontaktoni tel qmimi i diskutueshem
Vala : 044658581
Ipko : 049925566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim