VW Transporter 1.9 Tdi 2001

Shitet nga: Dani 15 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet vw transporter 1.9 tdi 2001

049 147 045
Tel prej ores: 08:00 deri ne ora 19:00

Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim