Wv wolsvagen t4

Shitet nga: Behram 14 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi t4 nè gjendje shumè tè mirè viti i prodhimit 1998 nè gjendje shumè shumè tè mirè i sa po ardhur nga Gjermania me dogan motorri2.4 diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim