aparat saldimi

Shitet nga: xhavit 28 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
aparat saldimi 220 dhe 380wolt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim