bager case 16

Shitet nga: fitim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bager case 16 viti 99 eshte 1,6 tona ne gjendje shum te mir pune i ka 3 korpa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim