citroen jumper 1,9 td

Shitet nga: edon 09 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Citroen Jumper 1,9 td viti i prodhimit 2001, 149000 km, te garantueme me liber servisi ne gjendje shum te mir, i pa doganuar, ose mundemi me marveshje me doganu, qmimi i asht pa doganu , ju pershendesim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim