iveco shum i rujtum..2000 m-ish

Shitet nga: adriatik 08 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ivecon euro cargo.regjistrim i par ne rks 160000 tkalume osht ne gjendje shum shum te mir i punojn te gjitha gjendjen teknikisht e ka shumm nrregull me hipibin me te gjitha i punojn i ardhur nga suedija viti i prodhimit 2000mish.pak i vozitur ne ks vetem shqipni qe jam shku 4 here.mundeni me arrdh me pa qmimi diskutushem..ndrrimi mundesh me ndonje kombi vito mercedes,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim