kamion bore pasteus

Shitet nga: feri 11 Dhj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco 4x4 1992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim